FDMA037N08LC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMA037N08LC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas FET 80V 3.7 MOHM MLP33
Duomenų lapai: FDMA037N08LC.pdf
  • Pranešimas
FDMA037N08LC specifikacijos
Dalies numeris FDMA037N08LC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas FET 80V 3.7 MOHM MLP33 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 89231 pcs Duomenų lapas FDMA037N08LC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 20µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 6-WDFN (2x2)
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 36.5 mOhm @ 4A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.4W (Ta) Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead free status" Lead free
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 595pF @ 40V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 9nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 80V
Išsamus aprašymas N-Channel 80V 6A (Tc) 2.4W (Ta) Surface Mount 6-WDFN (2x2) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 6A (Tc)