FDM15-06KC5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDM15-06KC5
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 15A I4-PAC-5
Duomenų lapai: FDM15-06KC5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
FDM15-06KC5 specifikacijos
Dalies numeris FDM15-06KC5 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 15A I4-PAC-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12683 pcs Duomenų lapas FDM15-06KC5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 790µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS i4-PAC™
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 12A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUSi5-Pak™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2000pF @ 100V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 52nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 15A (Tc) Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 15A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FDM100-0045SP
FDM100-0045SP
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 55V 100A I4-PAC-5
Sandelyje: 5306 pcs
parsisiųsti: FDM100-0045SP.pdf
RFQ
FDM3622
FDM3622
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 100V 4.4A 8MLP