CS19-12HO1S
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS19-12HO1S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS19-12HO1S
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas THYRISTOR PHASE 1200V TO-263AB
Duomenų lapai: CS19-12HO1S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
CS19-12HO1S specifikacijos
Dalies numeris CS19-12HO1S Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas THYRISTOR PHASE 1200V TO-263AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85378 pcs Duomenų lapas CS19-12HO1S.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 1.2kV
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D²Pak)
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR 1.2kV 29A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D²Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 29A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 19A
Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5mA Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 160A, 180A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 28mA