CS19-12HO1C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS19-12HO1C
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas THYRISTOR PHASE 1200V ISOPLUS220
Duomenų lapai: CS19-12HO1C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CS19-12HO1C specifikacijos
Dalies numeris CS19-12HO1C Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas THYRISTOR PHASE 1200V ISOPLUS220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23929 pcs Duomenų lapas CS19-12HO1C.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.65V Įtampa - išjungta būsena 1.2kV
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS220™
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė ISOPLUS220™
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas SCR 1.2kV 35A Standard Recovery Through Hole ISOPLUS220™ Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 35A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 13A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 1mA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 100A, 105A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 25mA Bazinės dalies numeris CS19