CS19-12HO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS19-12HO1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS19-12HO1
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas THYRISTOR PHASE 1200V TO-220AB
Duomenų lapai: CS19-12HO1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CS19-12HO1 specifikacijos
Dalies numeris CS19-12HO1 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas THYRISTOR PHASE 1200V TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48268 pcs Duomenų lapas CS19-12HO1.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 1.2kV
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR 1.2kV 29A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 29A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 13A
Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5mA Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 160A, 180A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 28mA
Bazinės dalies numeris CS19
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CS19-12HO1S-TUBE
CS19-12HO1S-TUBE
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: THYRISTOR PHASE 19A 1200V TO-263
Sandelyje: 38215 pcs
parsisiųsti: CS19-12HO1S-TUBE.pdf
RFQ
CS19-12HO1C
CS19-12HO1C
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: THYRISTOR PHASE 1200V ISOPLUS220
Sandelyje: 23929 pcs
parsisiųsti: CS19-12HO1C.pdf
RFQ
CS19-08HO1S-TUB
CS19-08HO1S-TUB
apibūdinimas: THYRISTOR PHASE
parsisiųsti: CS19-08HO1S-TUB.pdf
CS19-12HO1S
CS19-12HO1S
apibūdinimas: THYRISTOR PHASE 1200V TO-263AB
parsisiųsti: CS19-12HO1S.pdf
CS1968-000
CS1968-000
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBING
parsisiųsti:
parsisiųsti:
CS19-12HO1S-TUB
CS19-12HO1S-TUB
apibūdinimas: THYRISTOR PHASE
parsisiųsti: CS19-12HO1S-TUB.pdf
CS19-08HO1
CS19-08HO1
apibūdinimas: THYRISTOR PHASE 800V TO-220AB