XUL535212.500JS6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUL535212.500JS6I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XUL535212.500JS6I
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC 212.5MHZ SMD
Duomenų lapai: 1.XUL535212.500JS6I.pdf2.XUL535212.500JS6I.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
XUL535212.500JS6I specifikacijos
Dalies numeris XUL535212.500JS6I Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC 212.5MHZ SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29465 pcs Duomenų lapas 1.XUL535212.500JS6I.pdf2.XUL535212.500JS6I.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija XUL
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 800-2832-5 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 212.5MHz
Išsamus aprašymas 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 97mA