XUL536100.000JS6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUL536100.000JS6I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XUL536100.000JS6I
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: XUL536100.000JS6I.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
XUL536100.000JS6I specifikacijos
Dalies numeris XUL536100.000JS6I Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38257 pcs Duomenų lapas XUL536100.000JS6I.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija XUL
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 800-3708 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 97mA