XUL535125.000JS6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUL535125.000JS6I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XUL535125.000JS6I
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC 125MHZ SMD
Duomenų lapai: 1.XUL535125.000JS6I.pdf2.XUL535125.000JS6I.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
XUL535125.000JS6I specifikacijos
Dalies numeris XUL535125.000JS6I Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC 125MHZ SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29511 pcs Duomenų lapas 1.XUL535125.000JS6I.pdf2.XUL535125.000JS6I.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija XUL
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 800-2829-5 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 97mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
XUL535150.000JS6I
XUL535150.000JS6I
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: OSC 150MHZ SMD
Sandelyje: 31610 pcs
parsisiųsti: XUL535150.000JS6I.pdf
RFQ
XUL535760.312500I
XUL535760.312500I
apibūdinimas: XO
Sandelyje: 24953 pcs
parsisiųsti: XUL535760.312500I.pdf
RFQ
XUL535125.000JS6I8
XUL535125.000JS6I8
Gamintojai: IDT, Integrated Device Technology Inc
apibūdinimas: OSC 125MHZ SMD