IDT72V8981J8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT72V8981J8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 128X128 44-PLCC
Duomenų lapai: 1.IDT72V8981J8.pdf2.IDT72V8981J8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT72V8981J8 specifikacijos
Dalies numeris IDT72V8981J8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5517 pcs Duomenų lapas 1.IDT72V8981J8.pdf2.IDT72V8981J8.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Serija 72V Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead) Kiti vardai 72V8981J8
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount