IDT72V90823J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT72V90823J
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 2048X2048 84-PLCC
Duomenų lapai: 1.IDT72V90823J.pdf2.IDT72V90823J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT72V90823J specifikacijos
Dalies numeris IDT72V90823J Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5699 pcs Duomenų lapas 1.IDT72V90823J.pdf2.IDT72V90823J.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 84-PLCC (29.21x29.21)
Serija 72V Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 84-LCC (J-Lead) Kiti vardai 72V90823J
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount