IDT72V73260BB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT72V73260BB
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 16384X16384 144-BGA
Duomenų lapai: 1.IDT72V73260BB.pdf2.IDT72V73260BB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT72V73260BB specifikacijos
Dalies numeris IDT72V73260BB Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5449 pcs Duomenų lapas 1.IDT72V73260BB.pdf2.IDT72V73260BB.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-PBGA (13x13)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-BGA Kiti vardai 72V73260BB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount