IDT72V71623BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V71623BCG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT72V71623BCG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 2048X2048 144-BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IDT72V71623BCG specifikacijos
Dalies numeris IDT72V71623BCG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5406 pcs Duomenų lapas
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-CABGA (13x13)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-LBGA Kiti vardai 72V71623BCG
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount