IDT72V71623BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT72V71623BC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 2048X2048 144-BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT72V71623BC specifikacijos
Dalies numeris IDT72V71623BC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4393 pcs Duomenų lapas
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-CABGA (13x13)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-LBGA Kiti vardai 72V71623BC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Nepriklausomos grandinės 1 Išsamus aprašymas Multiplexer 1 x 1:16 144-CABGA (13x13)
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas - Grandinė 1 x 1:16
Bazinės dalies numeris 72V71623
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IDT72V70810PF8
IDT72V70810PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP