IDT72V70810TF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT72V70810TF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 1024X1024 64-STQFP
Duomenų lapai: 1.IDT72V70810TF8.pdf2.IDT72V70810TF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT72V70810TF8 specifikacijos
Dalies numeris IDT72V70810TF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4615 pcs Duomenų lapas 1.IDT72V70810TF8.pdf2.IDT72V70810TF8.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai 72V70810TF8
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount