844031BGI-01T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844031BGI-01T
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Duomenų lapai: 844031BGI-01T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
844031BGI-01T specifikacijos
Dalies numeris 844031BGI-01T Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4282 pcs Duomenų lapas 844031BGI-01T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Išvestis LVDS Kiti vardai ICS844031BGI-01T
ICS844031BGI-01T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvestis Crystal
Dažnumas - maks 340MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No