844031BGI-01LF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844031BGI-01LF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Duomenų lapai: 844031BGI-01LF.pdf
  • Pranešimas
844031BGI-01LF specifikacijos
Dalies numeris 844031BGI-01LF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5330 pcs Duomenų lapas 844031BGI-01LF.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Išvestis LVDS Kiti vardai 800-3347-5
844031BGI-01LF-ND
ICS844031BGI-01LF
ICS844031BGI-01LF-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Crystal
Dažnumas - maks 340MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/Yes Bazinės dalies numeris ICS844031-01
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: PLATE STR. GUIDE REAR DRAG
Sandelyje: 219 pcs
parsisiųsti:
RFQ
8440259EKI-45LF
8440259EKI-45LF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC NETWORK TIMING VFQFPN
Sandelyje: 4708 pcs
parsisiųsti: 8440259EKI-45LF.pdf
RFQ
8440259EKI-45LFT
8440259EKI-45LFT
Sandelyje: 5096 pcs
parsisiųsti: 8440259EKI-45LFT.pdf
844031BGI-01
844031BGI-01
apibūdinimas: IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
parsisiųsti: 844031BGI-01.pdf
84403
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT HEX IMP 3/8DR 1/2
parsisiųsti:
844031BGI-01T
844031BGI-01T
parsisiųsti: 844031BGI-01T.pdf
844031BG-01LFT
844031BG-01LFT
parsisiųsti: 844031BG-01LFT.pdf
84406
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: EXT BAR IMP 3/8DR 3
Gamintojai: Makeblock
apibūdinimas: LINKAGE-024-BLUE (10-PACK)
parsisiųsti: 84404.pdf
Sandelyje: 122 pcs
844031BGI-01LFT
844031BGI-01LFT
parsisiųsti: 844031BGI-01LFT.pdf
844031BG-01LF
844031BG-01LF
parsisiųsti: 844031BG-01LF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus