844031BGI-01
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844031BGI-01
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Duomenų lapai: 844031BGI-01.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
844031BGI-01 specifikacijos
Dalies numeris 844031BGI-01 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5070 pcs Duomenų lapas 844031BGI-01.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Išvestis LVDS Kiti vardai ICS844031BGI-01
ICS844031BGI-01-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvestis Crystal
Dažnumas - maks 340MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/Yes Bazinės dalies numeris ICS844031-01
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8440259EKI-45LFT
8440259EKI-45LFT
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC NETWORK TIMING VFQFPN
Sandelyje: 5096 pcs
parsisiųsti: 8440259EKI-45LFT.pdf
RFQ
844031BGI-01LF
844031BGI-01LF
apibūdinimas: IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Sandelyje: 5330 pcs
parsisiųsti: 844031BGI-01LF.pdf
RFQ
844031BG-01LF
844031BG-01LF
parsisiųsti: 844031BG-01LF.pdf
84404
Gamintojai: Makeblock
apibūdinimas: LINKAGE-024-BLUE (10-PACK)
parsisiųsti: 84404.pdf
84403
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT HEX IMP 3/8DR 1/2
parsisiųsti:
844031BGI-01T
844031BGI-01T
parsisiųsti: 844031BGI-01T.pdf
844031BG-01LFT
844031BG-01LFT
parsisiųsti: 844031BG-01LFT.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: PLATE STR. GUIDE REAR DRAG
Sandelyje: 219 pcs
parsisiųsti:
8440259EKI-45LF
8440259EKI-45LF
parsisiųsti: 8440259EKI-45LF.pdf
Sandelyje: 122 pcs
8440259AK-45LFT
8440259AK-45LFT
apibūdinimas: IC SYNTHESIZER 9OUTPUT 32-VFQFPN
parsisiųsti: 8440259AK-45LFT.pdf
844031BGI-01LFT
844031BGI-01LFT
parsisiųsti: 844031BGI-01LFT.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus