844002AG-01LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844002AG-01LF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
Duomenų lapai: 844002AG-01LF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
74 pcs
  • Pranešimas
844002AG-01LF specifikacijos
Dalies numeris 844002AG-01LF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6823 pcs Duomenų lapas 844002AG-01LF.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Frequency Synthesizer
Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 2:2 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis LVDS Kiti vardai ICS844002AG-01LF
ICS844002AG-01LF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvestis Clock, Crystal Dažnumas - maks 170MHz