844001AGILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844001AGILF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
Duomenų lapai: 844001AGILF.pdf
  • Pranešimas
844001AGILF specifikacijos
Dalies numeris 844001AGILF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4029 pcs Duomenų lapas 844001AGILF.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Generator, Multiplexer
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Išvestis LVDS Kiti vardai ICS844001AGILF
ICS844001AGILF-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Crystal
Dažnumas - maks 226.66MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/Yes
Diferencialas - įvestis: išvestis No/Yes Bazinės dalies numeris ICS844001
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8440
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 3"
Sandelyje: 57220 pcs
parsisiųsti: 8440.pdf
RFQ
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1550-1610
Sandelyje: 5820 pcs
parsisiųsti: 844-18155.pdf
RFQ
844
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: SHEAVE UNIT (18")
Sandelyje: 137 pcs
parsisiųsti:
844002AG-01LF
844002AG-01LF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
parsisiųsti: 844002AG-01LF.pdf
844001AGILFT
844001AGILFT
apibūdinimas: IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
parsisiųsti: 844001AGILFT.pdf
apibūdinimas: IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1470-1530
844002AG-01LFT
844002AG-01LFT
parsisiųsti: 844002AG-01LFT.pdf
844001AGLFT
844001AGLFT
parsisiųsti: 844001AGLFT.pdf
844
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: TRANSF AUDIO 12K/48K 150/600 IMP
Sandelyje: 754 pcs
parsisiųsti: 844.pdf
844001AGLF
844001AGLF
apibūdinimas: IC CLK GEN FIBRE LVDS 8-TSSOP
parsisiųsti: 844001AGLF.pdf
apibūdinimas: TERMINAL STRIP MINI 2 POS
parsisiųsti: 844.pdf
844002AGI-01LF
844002AGI-01LF
parsisiųsti: 844002AGI-01LF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus