844001AGILFT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844001AGILFT
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
Duomenų lapai: 844001AGILFT.pdf
  • Pranešimas
844001AGILFT specifikacijos
Dalies numeris 844001AGILFT Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4093 pcs Duomenų lapas 844001AGILFT.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Generator, Multiplexer
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Išvestis LVDS Kiti vardai ICS844001AGILFT
ICS844001AGILFT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Crystal
Dažnumas - maks 226.66MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/Yes
Diferencialas - įvestis: išvestis No/Yes Bazinės dalies numeris ICS844001
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
844001AGILF
844001AGILF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
Sandelyje: 4029 pcs
parsisiųsti: 844001AGILF.pdf
RFQ
844
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: TERMINAL STRIP MINI 2 POS
Sandelyje: 82143 pcs
parsisiųsti: 844.pdf
RFQ
844002AG-01LF
844002AG-01LF
apibūdinimas: IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
parsisiųsti: 844002AG-01LF.pdf
844
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: SHEAVE UNIT (18")
Sandelyje: 137 pcs
parsisiųsti:
844002AG-01LFT
844002AG-01LFT
parsisiųsti: 844002AG-01LFT.pdf
844001AGLFT
844001AGLFT
parsisiųsti: 844001AGLFT.pdf
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1550-1610
parsisiųsti: 844-18155.pdf
apibūdinimas: IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1470-1530
parsisiųsti: 844-18147.pdf
844002AGI-01LFT
844002AGI-01LFT
parsisiųsti: 844002AGI-01LFT.pdf
8440
apibūdinimas: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 3"