72V8981JG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V8981JG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 128X128 44-PLCC
Duomenų lapai: 1.72V8981JG8.pdf2.72V8981JG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
72V8981JG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V8981JG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 18781 pcs Duomenų lapas 1.72V8981JG8.pdf2.72V8981JG8.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Serija 72V Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V8981JG8
IDT72V8981JG8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount