72V8980JG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V8980JG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 256X256 44-PLCC
Duomenų lapai: 1.72V8980JG8.pdf2.72V8980JG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
72V8980JG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V8980JG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 17309 pcs Duomenų lapas 1.72V8980JG8.pdf2.72V8980JG8.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Serija 72V Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V8980JG8
IDT72V8980JG8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount