72V8985JG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V8985JG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW ST-BUS/GCI 44-PLCC
Duomenų lapai: 1.72V8985JG.pdf2.72V8985JG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
108 pcs
  • Pranešimas
72V8985JG specifikacijos
Dalies numeris 72V8985JG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 15310 pcs Duomenų lapas 1.72V8985JG.pdf2.72V8985JG.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Serija 72V Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead) Kiti vardai 800-1542
800-1542-ND
IDT72V8985JG
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount