72V85L15PAG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V85L15PAG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO ASYNCH 4096X18 56TSSOP
Duomenų lapai: 1.72V85L15PAG8.pdf2.72V85L15PAG8.pdf
  • Pranešimas
72V85L15PAG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V85L15PAG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4598 pcs Duomenų lapas 1.72V85L15PAG8.pdf2.72V85L15PAG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 56-TSSOP
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Kiti vardai IDT72V85L15PAG8
IDT72V85L15PAG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 144K (8K x 9 x 2)
Funkcija Asynchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 40MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100mA Autobusas kryptimi Uni-Directional