72V841L15TFGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V841L15TFGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V841L15TFGI8.pdf
  • Pranešimas
72V841L15TFGI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V841L15TFGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3960 pcs Duomenų lapas 72V841L15TFGI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V841L15TFGI8
IDT72V841L15TFGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 72K (4K x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA