72V841L15PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V841L15PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V841L15PFG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
72V841L15PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V841L15PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3534 pcs Duomenų lapas 72V841L15PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V841L15PFG8
IDT72V841L15PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 72K (4K x 9 x 2)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Bi-Directional