72V841L20TF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V841L20TF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 2048X18 20NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V841L20TF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V841L20TF8 specifikacijos
Dalies numeris 72V841L20TF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4154 pcs Duomenų lapas 72V841L20TF8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V841L20TF8
IDT72V841L20TF8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 72K (4K x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA
Autobusas kryptimi Bi-Directional Bazinės dalies numeris 72V841
Prieigos laikas 12ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V841L15TFI8
72V841L15TFI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP
Sandelyje: 4615 pcs
parsisiųsti: 72V841L15TFI8.pdf
RFQ
72V841L15TFI
72V841L15TFI
Sandelyje: 4437 pcs
parsisiųsti: 72V841L15TFI.pdf
RFQ
72V841L20PF8
72V841L20PF8
parsisiųsti: 72V841L20PF8.pdf
72V841L20TF
72V841L20TF
parsisiųsti: 72V841L20TF.pdf
72V845L10PFG
72V845L10PFG
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
parsisiųsti: 72V845L10PFG.pdf
72V841L20PF
72V841L20PF
parsisiųsti: 72V841L20PF.pdf
72V845L15PF
72V845L15PF
parsisiųsti: 72V845L15PF.pdf
72V845L10PF
72V845L10PF
parsisiųsti: 72V845L10PF.pdf
72V841L15TFGI8
72V841L15TFGI8
parsisiųsti: 72V841L15TFGI8.pdf
72V845L15PF8
72V845L15PF8
parsisiųsti: 72V845L15PF8.pdf
72V845L10PFG8
72V845L10PFG8
parsisiųsti: 72V845L10PFG8.pdf
72V845L10PF8
72V845L10PF8
parsisiųsti: 72V845L10PF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus