72V841L10TFG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V841L10TFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V841L10TFG.pdf
  • Pranešimas
72V841L10TFG specifikacijos
Dalies numeris 72V841L10TFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4741 pcs Duomenų lapas 72V841L10TFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V841L10TFG
IDT72V841L10TFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 72K (4K x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA
Autobusas kryptimi Bi-Directional Bazinės dalies numeris 72V841
Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V841L10PFG
72V841L10PFG
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64QFP
Sandelyje: 3013 pcs
parsisiųsti: 72V841L10PFG.pdf
RFQ
72V841L15PFG
72V841L15PFG
apibūdinimas: IC FIFO SYNC DUAL 15NS 64-TQFP
Sandelyje: 2570 pcs
parsisiųsti: 72V841L15PFG.pdf
RFQ
72V841L10PF
72V841L10PF
parsisiųsti: 72V841L10PF.pdf
72V841L10TF
72V841L10TF
parsisiųsti: 72V841L10TF.pdf
72V841L10TFG8
72V841L10TFG8
parsisiųsti: 72V841L10TFG8.pdf
72V841L15PFI
72V841L15PFI
parsisiųsti: 72V841L15PFI.pdf
72V841L15PF
72V841L15PF
parsisiųsti: 72V841L15PF.pdf
72V841L10PFG8
72V841L10PFG8
parsisiųsti: 72V841L10PFG8.pdf
72V841L10PF8
72V841L10PF8
parsisiųsti: 72V841L10PF8.pdf
72V841L15PFG8
72V841L15PFG8
parsisiųsti: 72V841L15PFG8.pdf
72V841L15PF8
72V841L15PF8
parsisiųsti: 72V841L15PF8.pdf
72V841L10TF8
72V841L10TF8
parsisiųsti: 72V841L10TF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus