72V3622L15PFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3622L15PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 256X36X2 SYNC 120TQFP
Duomenų lapai: 72V3622L15PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
72V3622L15PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V3622L15PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3033 pcs Duomenų lapas 72V3622L15PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 120-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 120-LQFP Kiti vardai IDT72V3622L15PFGI
IDT72V3622L15PFGI-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 18K (256 x 36 x 2)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 400mA Autobusas kryptimi Bi-Directional