72V3623L10PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3623L10PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 1KX9 10NS 128QFP
Duomenų lapai: 72V3623L10PFG8.pdf
  • Pranešimas
72V3623L10PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V3623L10PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3433 pcs Duomenų lapas 72V3623L10PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 128-LQFP Kiti vardai IDT72V3623L10PFG8
IDT72V3623L10PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 9K (256 x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz