72V3622L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V3622L10PFG8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3622L10PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC BIFIFO 256X36X2 10NS 120-TQFP
Duomenų lapai: 72V3622L10PFG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
72V3622L10PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V3622L10PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3963 pcs Duomenų lapas 72V3622L10PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 120-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 120-LQFP Kiti vardai IDT72V3622L10PFG8
IDT72V3622L10PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 9K (256 x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas - Duomenų perdavimo sparta 100MHz