72V36100L10PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V36100L10PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 64X36 128QFP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V36100L10PFI specifikacijos
Dalies numeris 72V36100L10PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5767 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V36100L10PF8
72V36100L10PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 64X36 10NS 128QFP
Sandelyje: 5591 pcs
parsisiųsti: 72V36100L10PF8.pdf
RFQ
72V295L15PFI8
72V295L15PFI8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Sandelyje: 4945 pcs
parsisiųsti: 72V295L15PFI8.pdf
RFQ
72V295L20PF
72V295L20PF
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 20NS 64-TQFP
parsisiųsti: 72V295L20PF.pdf
72V36100L6BB
72V36100L6BB
apibūdinimas: IC FIFO 64X36 6NS 144BGA
parsisiųsti: 72V36100L6BB.pdf
72V36100L15PF8
72V36100L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO 64X36 15NS 128QFP
parsisiųsti: 72V36100L15PF8.pdf
72V36100L10PF
72V36100L10PF
parsisiųsti: 72V36100L10PF.pdf
72V295L15PFI
72V295L15PFI
parsisiųsti: 72V295L15PFI.pdf
72V36100L15PFI8
72V36100L15PFI8
parsisiųsti: 72V36100L15PFI8.pdf
72V36100L15PF
72V36100L15PF
parsisiųsti: 72V36100L15PF.pdf
72V295L20PF8
72V295L20PF8
parsisiųsti: 72V295L20PF8.pdf
72V36100L10PFI8
72V36100L10PFI8
apibūdinimas: IC FIFO 64X36 128QFP
parsisiųsti:
72V36100L15PFI
72V36100L15PFI
apibūdinimas: IC FIFO SYNC II 36BIT 128-TQFP
parsisiųsti: 72V36100L15PFI.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus