72V295L15PFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V295L15PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V295L15PFI.pdf2.72V295L15PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V295L15PFI specifikacijos
Dalies numeris 72V295L15PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5301 pcs Duomenų lapas 1.72V295L15PFI.pdf2.72V295L15PFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V295L15PFI
IDT72V295L15PFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25M (128K x 18)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V295
Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V295L10PFG8
72V295L10PFG8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 64-TQFP
Sandelyje: 1592 pcs
parsisiųsti: 72V295L10PFG8.pdf
RFQ
72V295L15PF8
72V295L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Sandelyje: 5132 pcs
parsisiųsti: 72V295L15PF8.pdf
RFQ
72V295L20PF8
72V295L20PF8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 20NS 64-TQFP
parsisiųsti: 72V295L20PF8.pdf
72V36100L10PFI
72V36100L10PFI
apibūdinimas: IC FIFO 64X36 128QFP
parsisiųsti:
72V295L15PFI8
72V295L15PFI8
parsisiųsti: 72V295L15PFI8.pdf
72V295L15PF
72V295L15PF
parsisiųsti: 72V295L15PF.pdf
72V295L10PFG
72V295L10PFG
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNC 10NS 64-TQFP
parsisiųsti: 72V295L10PFG.pdf
72V36100L10PF
72V36100L10PF
apibūdinimas: IC FIFO 64X36 10NS 128QFP
parsisiųsti: 72V36100L10PF.pdf
72V295L20PF
72V295L20PF
parsisiųsti: 72V295L20PF.pdf
72V295L15PFGI
72V295L15PFGI
parsisiųsti: 72V295L15PFGI.pdf
72V36100L10PF8
72V36100L10PF8
parsisiųsti: 72V36100L10PF8.pdf
72V295L15PFGI8
72V295L15PFGI8
parsisiųsti: 72V295L15PFGI8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus