72V36100L6BB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V36100L6BB
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 64X36 6NS 144BGA
Duomenų lapai: 1.72V36100L6BB.pdf2.72V36100L6BB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
72V36100L6BB specifikacijos
Dalies numeris 72V36100L6BB Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1006 pcs Duomenų lapas 1.72V36100L6BB.pdf2.72V36100L6BB.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 144-PBGA (13x13)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-BGA Kiti vardai IDT72V36100L6BB
IDT72V36100L6BB-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25M (64K x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 166MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional