72V281L20TF8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V281L20TF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 32768X18 20NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V281L20TF8.pdf2.72V281L20TF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V281L20TF8 specifikacijos
Dalies numeris 72V281L20TF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5679 pcs Duomenų lapas 1.72V281L20TF8.pdf2.72V281L20TF8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V281L20TF8
IDT72V281L20TF8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 576K (64K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V281
Prieigos laikas 12ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V281L20PF
72V281L20PF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 32768X18 20NS 64QFP
Sandelyje: 4256 pcs
parsisiųsti: 72V281L20PF.pdf
RFQ
72V281L15TFI8
72V281L15TFI8
apibūdinimas: IC FIFO 32768X18 15NS 64QFP
Sandelyje: 4097 pcs
parsisiųsti: 72V281L15TFI8.pdf
RFQ
72V283L10PF
72V283L10PF
apibūdinimas: IC FIFO 32768X18 10NS 80QFP
parsisiųsti: 72V283L10PF.pdf
72V283L15PF8
72V283L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO 32768X18 15NS 80QFP
parsisiųsti: 72V283L15PF8.pdf
72V281L20PF8
72V281L20PF8
parsisiųsti: 72V281L20PF8.pdf
72V283L10PFI
72V283L10PFI
parsisiųsti: 72V283L10PFI.pdf
72V283L10PF8
72V283L10PF8
parsisiųsti: 72V283L10PF8.pdf
72V281L15TFI
72V281L15TFI
parsisiųsti: 72V281L15TFI.pdf
72V281L20TF
72V281L20TF
parsisiųsti: 72V281L20TF.pdf
72V281L15TFGI8
72V281L15TFGI8
parsisiųsti: 72V281L15TFGI8.pdf
72V283L10PFI8
72V283L10PFI8
parsisiųsti: 72V283L10PFI8.pdf
72V283L15PF
72V283L15PF
parsisiųsti: 72V283L15PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus