72V283L10PFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V283L10PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 32768X18 10NS 80QFP
Duomenų lapai: 1.72V283L10PFI.pdf2.72V283L10PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V283L10PFI specifikacijos
Dalies numeris 72V283L10PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5388 pcs Duomenų lapas 1.72V283L10PFI.pdf2.72V283L10PFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai 800-2338
IDT72V283L10PFI
IDT72V283L10PFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 576K (32K x 18)(64K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA