72V281L15TFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V281L15TFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 32768X18 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V281L15TFI.pdf2.72V281L15TFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V281L15TFI specifikacijos
Dalies numeris 72V281L15TFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4426 pcs Duomenų lapas 1.72V281L15TFI.pdf2.72V281L15TFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V281L15TFI
IDT72V281L15TFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 576K (64K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA