72V273L7-5BCGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V273L7-5BCGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 16384X18 7-5NS 100BGA
Duomenų lapai: 1.72V273L7-5BCGI.pdf2.72V273L7-5BCGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
21 pcs
  • Pranešimas
72V273L7-5BCGI specifikacijos
Dalies numeris 72V273L7-5BCGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1815 pcs Duomenų lapas 1.72V273L7-5BCGI.pdf2.72V273L7-5BCGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 100-CABGA (11x11)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LBGA Kiti vardai IDT72V273L7-5BCGI
IDT72V273L7-5BCGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 288K (16K x 18)(32K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional