72V273L7-5BC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V273L7-5BC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 16384X18 7-5NS 100BGA
Duomenų lapai: 1.72V273L7-5BC.pdf2.72V273L7-5BC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
21 pcs
  • Pranešimas
72V273L7-5BC specifikacijos
Dalies numeris 72V273L7-5BC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1662 pcs Duomenų lapas 1.72V273L7-5BC.pdf2.72V273L7-5BC.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 100-CABGA (11x11)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LBGA Kiti vardai IDT72V273L7-5BC
IDT72V273L7-5BC-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 288K (16K x 18)(32K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V273 Prieigos laikas 5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V273L7-5BCGI8
72V273L7-5BCGI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 16384X18 7-5NS 100BGA
Sandelyje: 1981 pcs
parsisiųsti: 72V273L7-5BCGI8.pdf
RFQ
72V273L7-5PF
72V273L7-5PF
apibūdinimas: IC FIFO 16384X18 7-5NS 80QFP
Sandelyje: 5068 pcs
parsisiųsti: 72V273L7-5PF.pdf
RFQ
72V273L7-5PFGI
72V273L7-5PFGI
parsisiųsti: 72V273L7-5PFGI.pdf
72V273L15PF8
72V273L15PF8
parsisiųsti: 72V273L15PF8.pdf
72V273L6PF
72V273L6PF
apibūdinimas: IC FIFO 16384X18 6NS 80QFP
parsisiųsti: 72V273L6PF.pdf
72V273L7-5PF8
72V273L7-5PF8
parsisiųsti: 72V273L7-5PF8.pdf
72V273L6PF8
72V273L6PF8
parsisiųsti: 72V273L6PF8.pdf
72V273L7-5BCI
72V273L7-5BCI
parsisiųsti: 72V273L7-5BCI.pdf
72V273L6PFG
72V273L6PFG
parsisiųsti: 72V273L6PFG.pdf
72V273L6BC
72V273L6BC
apibūdinimas: IC FIFO 16384X18 6NS 100BGA
parsisiųsti: 72V273L6BC.pdf
72V273L7-5BCGI
72V273L7-5BCGI
parsisiųsti: 72V273L7-5BCGI.pdf
72V273L6PFG8
72V273L6PFG8
apibūdinimas: IC MEM FIFO 16384X18 80QFP
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus