72V273L6PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V273L6PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MEM FIFO 16384X18 80QFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
72V273L6PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V273L6PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5968 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Paketas / dėžutė 80-LQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 288K (16K x 18)(32K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 166MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA