72V2103L7-5BC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2103L7-5BC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 100BGA
Duomenų lapai: 1.72V2103L7-5BC.pdf2.72V2103L7-5BC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
72V2103L7-5BC specifikacijos
Dalies numeris 72V2103L7-5BC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1287 pcs Duomenų lapas 1.72V2103L7-5BC.pdf2.72V2103L7-5BC.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 100-CABGA (11x11)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LBGA Kiti vardai IDT72V2103L7-5BC
IDT72V2103L7-5BC-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25M (128K x 18)(256K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional