72V2103L7-5PF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2103L7-5PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SSYNCII 7-5NS 80-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V2103L7-5PF.pdf2.72V2103L7-5PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V2103L7-5PF specifikacijos
Dalies numeris 72V2103L7-5PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4349 pcs Duomenų lapas 1.72V2103L7-5PF.pdf2.72V2103L7-5PF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V2103L7-5PF
IDT72V2103L7-5PF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25M (128K x 18)(256K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA