72V2103L15PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2103L15PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 80-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V2103L15PFG8.pdf2.72V2103L15PFG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
72V2103L15PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V2103L15PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1650 pcs Duomenų lapas 1.72V2103L15PFG8.pdf2.72V2103L15PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V2103L15PFG8
IDT72V2103L15PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25M (128K x 18)(256K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V2103 Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V2103L7-5BC
72V2103L7-5BC
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 100BGA
Sandelyje: 1287 pcs
parsisiųsti: 72V2103L7-5BC.pdf
RFQ
72V2103L6BC
72V2103L6BC
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 100-BGA
Sandelyje: 1253 pcs
parsisiųsti: 72V2103L6BC.pdf
RFQ
72V2103L15PF
72V2103L15PF
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 80-TQFP
parsisiųsti: 72V2103L15PF.pdf
72V2103L15PFG
72V2103L15PFG
parsisiųsti: 72V2103L15PFG.pdf
72V2103L10PFI
72V2103L10PFI
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80-TQFP
parsisiųsti: 72V2103L10PFI.pdf
72V2103L6PF
72V2103L6PF
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 80-TQFP
parsisiųsti: 72V2103L6PF.pdf
72V2103L10PFI8
72V2103L10PFI8
parsisiųsti: 72V2103L10PFI8.pdf
72V2103L6PF8
72V2103L6PF8
parsisiųsti: 72V2103L6PF8.pdf
72V2103L6PFG8
72V2103L6PFG8
parsisiųsti: 72V2103L6PFG8.pdf
72V2103L10PF8
72V2103L10PF8
parsisiųsti: 72V2103L10PF8.pdf
72V2103L15PF8
72V2103L15PF8
parsisiųsti: 72V2103L15PF8.pdf
72V2103L6PFG
72V2103L6PFG
parsisiųsti: 72V2103L6PFG.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus