72V2103L10PFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2103L10PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V2103L10PFI.pdf2.72V2103L10PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V2103L10PFI specifikacijos
Dalies numeris 72V2103L10PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5554 pcs Duomenų lapas 1.72V2103L10PFI.pdf2.72V2103L10PFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V2103L10PFI
IDT72V2103L10PFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25M (128K x 18)(256K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V2103
Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V2101L20PF8
72V2101L20PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SS 131X18 20NS 64QFP
Sandelyje: 5542 pcs
parsisiųsti: 72V2101L20PF8.pdf
RFQ
72V2103L10PF8
72V2103L10PF8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80-TQFP
Sandelyje: 5786 pcs
parsisiųsti: 72V2103L10PF8.pdf
RFQ
72V2103L15PFG8
72V2103L15PFG8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 80-TQFP
parsisiųsti: 72V2103L15PFG8.pdf
72V2103L15PF8
72V2103L15PF8
parsisiųsti: 72V2103L15PF8.pdf
72V2101L15PFI
72V2101L15PFI
apibūdinimas: IC FIFO SS 131X18 15NS 64QFP
parsisiųsti: 72V2101L15PFI.pdf
72V2103L10PFI8
72V2103L10PFI8
parsisiųsti: 72V2103L10PFI8.pdf
72V2103L15PF
72V2103L15PF
parsisiųsti: 72V2103L15PF.pdf
72V2103L6BC
72V2103L6BC
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 100-BGA
parsisiųsti: 72V2103L6BC.pdf
72V2103L15PFG
72V2103L15PFG
parsisiųsti: 72V2103L15PFG.pdf
72V2101L20PF
72V2101L20PF
parsisiųsti: 72V2101L20PF.pdf
72V2103L10PF
72V2103L10PF
parsisiųsti: 72V2103L10PF.pdf
72V2101L15PFI8
72V2101L15PFI8
parsisiųsti: 72V2101L15PFI8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus