HIF4-34P-3.18DSA
HiroseHirose
HIF4-34P-3.18DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF4-34P-3.18DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 34POS 3.18MM
Duomenų lapai: HIF4-34P-3.18DSA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HIF4-34P-3.18DSA specifikacijos
Dalies numeris HIF4-34P-3.18DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 34POS 3.18MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10542 pcs Duomenų lapas HIF4-34P-3.18DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 300V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF4 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.125" (3.18mm)
Pikis - poravimas 0.125" (3.18mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.673" (17.09mm) Kiti vardai 563-0006-0-00
H123919
HIF4-34P-3.18DSA-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.720" (18.30mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot, Mounting Flange Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 34 position 0.125" (3.18mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.142" (3.60mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.201" (5.10mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -