HIF4-26P-3.18DSA
HiroseHirose
HIF4-26P-3.18DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF4-26P-3.18DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 26POS 3.18MM
Duomenų lapai: HIF4-26P-3.18DSA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HIF4-26P-3.18DSA specifikacijos
Dalies numeris HIF4-26P-3.18DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 26POS 3.18MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11316 pcs Duomenų lapas HIF4-26P-3.18DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 300V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF4 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.125" (3.18mm)
Pikis - poravimas 0.125" (3.18mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.673" (17.09mm) Kiti vardai H123916
HIF4-26P-3.18DSA-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.720" (18.30mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot, Mounting Flange Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.125" (3.18mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.142" (3.60mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.201" (5.10mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 8.00µin (0.203µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HIF4-26P-3.18DSA(01)
HIF4-26P-3.18DSA(01)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 26POS 3.18MM
Sandelyje: 6751 pcs
parsisiųsti: HIF4-26P-3.18DSA(01).pdf
RFQ
HIF4-26D-3.18R(01)
HIF4-26D-3.18R(01)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HOUSING 26POS 3.18MM DUAL
Sandelyje: 5368 pcs
parsisiųsti: HIF4-26D-3.18R(01).pdf
RFQ
HIF4-26P-3.18DS
HIF4-26P-3.18DS
apibūdinimas: CONN HEADER 26POS 3.18MM
parsisiųsti: HIF4-26P-3.18DS.pdf
HIF4-34D-3.18R(01)
HIF4-34D-3.18R(01)
apibūdinimas: CONN HOUSING 34POS 3.18MM DUAL
parsisiųsti: HIF4-34D-3.18R(01).pdf
HIF4-20P-3.18DSA(01)
HIF4-20P-3.18DSA(01)
apibūdinimas: CONN HDR 20POS 3.18MM
parsisiųsti: HIF4-20P-3.18DSA(01).pdf
HIF4-26P-3.18DS(01)
HIF4-26P-3.18DS(01)