HIF4-40P-3.18DSA
HiroseHirose
HIF4-40P-3.18DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF4-40P-3.18DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONNECTOR BOARD 40 POS 3.18MM
Duomenų lapai: HIF4-40P-3.18DSA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HIF4-40P-3.18DSA specifikacijos
Dalies numeris HIF4-40P-3.18DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONNECTOR BOARD 40 POS 3.18MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12800 pcs Duomenų lapas HIF4-40P-3.18DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 300V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF4 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.125" (3.18mm)
Pikis - poravimas 0.125" (3.18mm) Pakuotė Tray