HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3FC-26PA-2.54DSA(72).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HIF3FC-26PA-2.54DSA(72) specifikacijos
Dalies numeris HIF3FC-26PA-2.54DSA(72) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38270 pcs Duomenų lapas HIF3FC-26PA-2.54DSA(72).pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3FC Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.350" (8.89mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Keying Slot
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.110" (2.79mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Flash
Susisiekite su Finish - paštu - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Header Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HIF3FC-34PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-34PA-2.54DSA(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 34POS 2.54MM
Sandelyje: 41362 pcs
parsisiųsti: HIF3FC-34PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
HIF3FC-26PA-2.54DS(72)
HIF3FC-26PA-2.54DS(72)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 26POS 2.54MM
Sandelyje: 33842 pcs
parsisiųsti: HIF3FC-26PA-2.54DS(72).pdf
RFQ
HIF3FC-26PA-2.54DS(91)
HIF3FC-26PA-2.54DS(91)
parsisiųsti: HIF3FC-26PA-2.54DS(91).pdf
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
apibūdinimas: CONN HEADER 26POS 2.54MM
parsisiųsti: HIF3FC-26PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
parsisiųsti: HIF3FC-26PA-2.54DS(71).pdf
HIF3FC-30PA-2.54DS(71)
HIF3FC-30PA-2.54DS(71)
apibūdinimas: CONN HEADER 30POS 2.54MM