HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
HiroseHirose
HIF3FC-26PA-2.54DS(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3FC-26PA-2.54DS(71).pdf
  • Pranešimas
HIF3FC-26PA-2.54DS(71) specifikacijos
Dalies numeris HIF3FC-26PA-2.54DS(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52543 pcs Duomenų lapas HIF3FC-26PA-2.54DS(71).pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3FC Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 616-0065-0-71
H123849
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 8.00µin (0.203µm) Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HIF3FC-20PA-2.54DS(71)
HIF3FC-20PA-2.54DS(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 20POS 2.54MM
Sandelyje: 56753 pcs
parsisiųsti: HIF3FC-20PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
HIF3FC-20PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-20PA-2.54DSA(71)
Gamintojai: Hirose