HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3FC-26PA-2.54DSA(71).pdf
  • Pranešimas
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71) specifikacijos
Dalies numeris HIF3FC-26PA-2.54DSA(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54284 pcs Duomenų lapas HIF3FC-26PA-2.54DSA(71).pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3FC Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai H123850
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.350" (8.89mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.110" (2.79mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 8.00µin (0.203µm) Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HIF3FC-34PA-2.54DS(71)
HIF3FC-34PA-2.54DS(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 34POS 2.54MM
Sandelyje: 33802 pcs
parsisiųsti: HIF3FC-34PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 26POS 2.54MM
Sandelyje: 52543 pcs
parsisiųsti: HIF3FC-26PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
HIF3FC-26PA-2.54DS(72)
HIF3FC-26PA-2.54DS(72)
parsisiųsti: HIF3FC-26PA-2.54DS(72).pdf
HIF3FC-20PA-2.54DSA(72)
HIF3FC-20PA-2.54DSA(72)
apibūdinimas: CONN HDR 20POS 2.54MM
parsisiųsti: HIF3FC-20PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3FC-20PA-2.54DSA(69)
HIF3FC-20PA-2.54DSA(69)
parsisiųsti: HIF3FC-20PA-2.54DSA(69).pdf
HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
apibūdinimas: CONN HEADER 26POS 2.54MM
parsisiųsti: HIF3FC-26PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3FC-20PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-20PA-2.54DSA(71)
apibūdinimas: CONN HEADER 20POS 2.54MM
parsisiųsti: HIF3FC-20PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3FC-30PA-2.54DS(72)
HIF3FC-30PA-2.54DS(72)
apibūdinimas: CONN HDR 30POS 2.54MM
parsisiųsti: HIF3FC-30PA-2.54DS(72).pdf
HIF3FC-30PA-2.54DS(71)
HIF3FC-30PA-2.54DS(71)
apibūdinimas: CONN HEADER 30POS 2.54MM
parsisiųsti: HIF3FC-30PA-2.54DS(71).pdf
HIF3FC-30PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-30PA-2.54DSA(71)
parsisiųsti: HIF3FC-30PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3FC-26PA-2.54DS(91)
HIF3FC-26PA-2.54DS(91)
parsisiųsti: HIF3FC-26PA-2.54DS(91).pdf
HIF3FC-30PA-2.54DSA(72)
HIF3FC-30PA-2.54DSA(72)
parsisiųsti: HIF3FC-30PA-2.54DSA(72).pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus